Jump to content

BoSsik2

Retired Team Member
 TruckersMP Profile
 • Posts

  1019
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

BoSsik2 last won the day on February 5 2020

BoSsik2 had the most liked content!

About BoSsik2

 • Birthday 09/15/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland , Gdańsk
 • Interests
  cars , motorbikes . Motocross
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Poland: Gdansk
 • Known languages
  Polish , English , a bit Turkish

Recent Profile Visitors

44554 profile views

BoSsik2's Achievements

Rookie

Rookie (2/13)

 • Well Followed
 • Posting Machine
 • Discussionist
 • Posting Legend
 • Collaborator

Recent Badges

1.6k

Reputation

13

Community Answers

 1. Happy Birthday! ?

 2. Guest

  Happy Birthday! ?

 3. Happy Birthday! ?

 4. Happy Birthday! ?

 5. Happy Birthday!!!??

 6. Happy Birthday❤️

 7. Witajcie! O co chodzi w tym konkursie? Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Polski Team oraz mnie dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia. Jak to działa? Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2 lub American Truck Simulator. Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur) Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście. Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie Zasady: Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie Akceptujemy zdjęcia z gry Euro Truck Symulator 2 i American Truck Symulator. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP)[możliwe wyjątki po wcześniejszym skontaktowaniem się z Administratorem konkursu, który sprawdzi czy mniejsza rozdzielczość będzie pasował] Osoby które znalazły się w TOP 3 w poprzednim miesiącu nie będą brane pod uwagę przy wybieraniu najlepszych zdjęć, które później zostaną tłem grupy TruckersMP Polska. Oznacza to nic innego jak tylko to, iż jeśli wasze zdjęcie zajęło Pierwsze ; Drugie bądź Trzecie miejsce w czerwcu zdjęcie, które zostanie umieszczone w edycji Lipcowej nie będzie brane pod uwagę , dopiero w edycji Sierpniowej wasze zdjęcia które wystawicie będą brane pod uwagę. W ten sposób chcemy dać możliwość większej grupie osób aby to właśnie ich zdjęcie stało się tłem grupy. Dziękujemy za zrozumienie Temat Konkursu: Hoł Hoł Hoł Merry Christmas, a nie upssss to jeszcze nie teraz ? Jako że mamy grudzień aby poczuć klimat świąt motywem przewodnim w tym miesiącu będzie oczywiście śnieżna aura pogodowa. Również przy okazji mile widziane będą ciężarówki w świątecznych barwach. Korzystając z okazji Polski team TruckersMP oraz Ja chcielibyśmy/chciałbym życzyć wam wszystkich Wesołych Świąt oraz powodzenia w konkursie. W tym miesiącu konkurs zakończy się 31 Grudnia o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy. Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie https://www.facebook.com/groups/truckersmppl/ Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj - Powodzenia dla wszystkich! Polski Team TruckersMP oraz Ja ? PS: Jest to też ostatnia edycja konkusu zemną w roli Administratora od nowego roku konkurs przechodzi w ręce @[C-S] Spat91
 8. Witajcie, Wszystkie nadesłane zdjęcia były naprawdę ładne. W konkursie wzięły udział 4 osoby, jako że tak jak wcześniej wspomniałem wszystkie zdjęcia były ładne oraz frekwencja w tym miesiącu nie była duża , postanowiłem, że w tym miesiącu nie ma przegranych oraz wygranych. Wszystkie 4 zdjęcia znajdą się w losowej kolejności jako tło na naszej oficjalniej grupie TruckersMP Polska na Facebooku - LINK W tym miesiącu z powodu małej frekwencji zasada dotycząca braku możliwości udziału w następnej edycji zostaje odwołana Autor: @MarkON Autor: @3bobo Autor: @KRAZ [PL] Autor: @Mario1151 Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na zdjęcie miesiąca. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu z waszymi fotkami! Konkurs Grudniowy - Pozdrawiamy Polski Team TruckersMP oraz Ja ?
 9. Witajcie! O co chodzi w tym konkursie? Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Polski Team oraz mnie dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia. Jak to działa? Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2 lub American Truck Simulator. Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur) Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście. Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie Zasady: Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie Akceptujemy zdjęcia z gry Euro Truck Symulator 2 i American Truck Symulator. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP)[możliwe wyjątki po wcześniejszym skontaktowaniem się z Administratorem konkursu, który sprawdzi czy mniejsza rozdzielczość będzie pasował] Osoby które znalazły się w TOP 3 w poprzednim miesiącu nie będą brane pod uwagę przy wybieraniu najlepszych zdjęć, które później zostaną tłem grupy TruckersMP Polska. Oznacza to nic innego jak tylko to, iż jeśli wasze zdjęcie zajęło Pierwsze ; Drugie bądź Trzecie miejsce w czerwcu zdjęcie, które zostanie umieszczone w edycji Lipcowej nie będzie brane pod uwagę , dopiero w edycji Sierpniowej wasze zdjęcia które wystawicie będą brane pod uwagę. W ten sposób chcemy dać możliwość większej grupie osób aby to właśnie ich zdjęcie stało się tłem grupy. Dziękujemy za zrozumienie Temat Konkursu: 11 listopada jak za pewne każdy z was wie obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości naszego kraju. W związku z czym tematem przewodnim listopadowej edycji naszego konkursu będzie pokazać nam wasze ciężarówki w patriotycznych malowaniach. Oczywiście jeśli nie posiadacie dodatku, który dodaje takie malowania nic straconego nadajcie swoim ciężarówką Biało Czerwonych barw poprzez użycie standardowych arkuszów zmiany barw W tym miesiącu konkurs zakończy się 30 Listopada o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy. Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie https://www.facebook.com/groups/truckersmppl/ Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj - Powodzenia dla wszystkich! Polski Team TruckersMP oraz Ja ?
 10. Witajcie, Wszystkie nadesłane zdjęcia były naprawdę ładne. W konkursie wzięło udział 9 osób. Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia, oto one: 1 Miejsce Wykonane przez: @RoadHunter66 [PL] 2 Miejsce Wykonane przez: @Ananasio999 3 Miejsce Wykonane przez: @BARTO! Zwycięzcom gratulujemy! Zdjęcia zwycięzców zostaną tłem na officjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku - LINK Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na zdjęcie miesiąca. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu z waszymi fotkami! Konkurs Listopadowy - Pozdrawiamy Polski Team TruckersMP oraz Ja ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.