Jump to content

Lulu PolskiMiliarder

Veteran Driver IV
 • Posts

  292
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Lulu PolskiMiliarder

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa (Bielany)
 • Preferred Trucks
  MAN
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

2941 profile views

Lulu PolskiMiliarder's Achievements

91

Reputation

 1. W zakładce beta mam na 1.27.x także przestawię na brak udziału i dam znać czy działa Edit: nadal to samo...
 2. Witam ! Dawno nie odpalałem multiplayer-a oraz samego ETS2 i po pewnym czasie wzięła mnie ochota... Także odpaliłem grę wcześniej wszystko aktualizując i moim oczom okazał się błąd typu że mam wersję 1.27.1.7 a powinienem mieć 1.27.2.4s. Ogólnie mówiąc ponowna instalacja Steam,multiplayer-a oraz samej gry nic nie dała i w sumie mam już związane ręce bo wszystkie pomysły na ten problem mi się pokończyły także ktoś może miał podobny problem i mógłby mi pomóc go rozwiązać ? Z góry dzięki
 3. Oho i jest on! Istnieje takie słowo jak "KLIKA" i tutaj ono określa bardzo dobrze co tu się tutaj dzieje... Po pierwsze nie widziałeś gościu sytuacji i w sumie nie chce mi się wierzyć że jesteś aż taki grzeczny i aż dziwne że jedna osoba z 60 przyczepiła się do tego. Po drugie jak na początku już zdążyłem sobie przytoczyć iż mamy przykład kliki i lizania jajec i wygląda to mniej więcej tak: "Szkoda że nie poprosiłem tego i tego to by Ci zrobili przerwę na 2 miesiące" pokazuje to tutaj jacy niektórzy admini są obiektywni... Po trzecie jak miałeś z tym problem mogłeś napisać i teraz zacytuje ciebie "Jeszcze nikt na tym nie ucierpiał" i chyba miałeś mój login steam-a , nic tylko pisać I na koniec tak jest to problem pisać ciągle o to samo do moderatorów... Mały edit: Może oszczędźmy sensacji pójdźmy na pw.
 4. Zamiast z trollami ja bym popracował nad ogólnym donoszeniem na siebie... Bo serio niektórzy są tak przewrażliwieni na niektóre rzeczy i robią oczy jakby z pewnymi sytuacjami się nie spotkali w życiu codziennym. Robią panike o zwykłe "kurwa" czy "chuj" ,albo o zwykłe zajeżdżanie drogi czy inne złośliwości... Macie przycisk V czy tam klawiaturkę i tam załatwić sprawę jak w realnym świecie... Krótko mówiąc chcecie realności a poniektórzy sami sprawy nie umieją załatwić tylko z podkulonym ogonem reporty.. Żałosne panowie żałosne... I ogólnie chciałbym pozdrowić kolegę który tam mnie zgłosił wczoraj na tej drodze śmierci bo chętnie bym z nim sobie pogadał. Tak jeszcze się zagłębiając dalej w to bagno to denerwują mnie te głupie zasady na tym forum typu "nie wstaiwasz postów przez tydzień, won do archiwum" Ja wiem że to nie jest miejsce na to ,ale serio pozmieniajcie to bo np. ja mający mało czasu jeżdżący tylko kiedy ma wolną chwile nie ma czasu na wstawianie jakiś relacji codziennie tylko co dwa tygodnie a co dopiero co tydzień. z góry pozdrawiam:)
 5. Witam! Od ostatniego czasu taki oto błąd wyskakuje i kompletnie nie wiem jak się zabrać do tego... Ktoś coś ?
 6. Ale ja się bawię i mówię ile to może zająć.
 7. W sumie robię wszystko co związane z modelowaniem od Haulina po ETS2 :V Jak coś to PW i zostawiam swojego flickra https://www.flickr.com/photos/133497985@N03/ Nie całe 2h roboty w zmodelerze z gotowymi materiałami.
 8. Nie pamiętam prawdziwej nazwy ale to jest owiewka... Na każdej scanii R2 takie coś jest. ggggr by Lulencjo, on Flickr
 9. Witam! Nie będę się zbytnio rozpisywać gdyż nie mam na to czasu bo szefo popędza i magnezy każe kłaść bo z robotą nie wyrabiamy :E Ale dobra krótka relacja z Siedlec do Łukowa z 24t mrożonek do pobliskiego Tesco. Po rozładunku dziadowatym markecie herbaciaków ruszam dalej na Garwolin na załadunek mięsa w tamtejszej masarni i to będzie chyba koniec wyjazdów przed świętami jak oczywiście szefo cioty nie dostanie i nie będzie mi kazać gdzieś wyjechać :E . Także bajo i szerokości koledzy !
 10. Witam znowu bardzo serdecznie! Iż usunięto mi temat bo jakimś 12 latkom się to nie spodobało jak i samemu moderatorowi stwierdziłem że otwieram sobie kolejny temacik i mam nadzieje, że nie zostanie on usunięty bezpodstawnie tak jak poprzedni ,a jeżeli komuś coś się nie podoba to zapraszam do kontaktu. Na zachętę znowu zostawię tutaj zdjęcie mojego dziada, wieczorem może coś tutaj wpadnie . Wstążka na przodzie mojego akwarium wiadomo dlaczego... Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.