Yoka#

Members
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Cargo

About Yoka#

 • Rank
  What is a truck?
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Chodzi pewnie o tą emotikonę na końcu zdania, może (lub też nie) ona sugerować następne DLC.
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2018/03/event-trade-connections-sweden.html
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Kwestia gustu. Według mnie PM tworzy wolniej, ale dokładniej, przez co w ostateczności wygląda to zgrabnie. Miejmy nadzieję, że w wersji 2.3 będzie ta różnica widoczna w postaci przebudowanego Poznania.
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  W podobny sposób myślałem o zrobieniu stanów do ATSa, tj. stworzyć 'linię' stanów z zachodu na wschód USA, które byłyby darmowe. Wtedy nie byłoby problemu z dodawaniem płatnych terenów, gdyż po prostu łączyłyby się z tymi darmowymi stanami z podstawki. Jednakże, pomysł ten wydaje się nierealny i z tym tempem ich prac przyniosłoby im to raczej straty.
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ To jest zmiana, na którą bardzo długo czekałem. Wkońcu mapa nie wygląda płasko, tylko przypomina kulę.
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  https://www.google.pl/maps/@44.0591442,-123.049499,3a,75y,8.43h,90.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1sQ9098k_A1KHrL2LdixmKUA!2e0!7i13312!8i6656 No to tak, Oregon potwierdzony
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Po prostu użyli jakiegoś zewnętrznego programu do odblokowania tych osiągnięć. Mój znajomy ze steama zrobił tak z osiągnięciami do ETSa i ma wszystkie 60/60.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Chodzi o to, że po wejściu na serwer przez 20 sekund przenikasz przez inne osoby. Po wejściu zwykle nie widzisz od razu wszystkich osób, a oni ciebie tak, więc dochodziło do sytuacji w których ten co wszedł na serwer, mógł przejeżdżać przez inne osoby, przez co czasem kończyło się to wyrzuceniem w powietrze danej osoby.
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ten screen z Catanzaro już wcześniej znalazłem, chodzi mi o ten drugi Ale no nic, poczekam za linkiem.
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Niezłe te porównania Dałbyś może linki do nich, bym sobie zobaczył gdzie te miejsca się dokładnie znajdują?
 11. Po czyjej stronie leży wina.

  Co nie zmienia faktu, że i tak by do tego wypadku doszło. Fakt, popełniłem błąd mówiąc, że nie było to wymuszenie, gdyż każdy przeciętny Kowalski kojarzy to z wjechaniem przed kimś na skrzyżowanie, w taki sposób, że druga osoba przez to musi zwolnić/zahamować. W dodatku w realnym życiu nikt o zdrowych zmysłach, posiadając kategorię prawa jazdy C, raczej nie wjechałby ciężarówką na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej, by się na niej zatrzymać i coś odwalać w stylu ruszania do przodu i cofania się. A jako, iż jest to gra (i w dodatku gra się w nią "legalnie" od trzeciego roku życia), w której nie można wystawiać mandatów na multiplayerze, a ukaranie tej osoby banem byłoby niesprawiedliwe, ponieważ nie było to bardzo poważne zagrożenie w ruchu w przeciwieństwie do tego Renaulta. Na pewnie rzeczy w multiplayerze przymyka się oko, bo gdyby dostawało się bany za np. za przejazd przez podwójną ciągłą, to admini nie wyrabialiby się z reportami. Mówiąc o prawo jazdach kategorii B, to tak, posiadam je i dodam tylko, że nie każdy musi znać cały kodeks drogowy na pamięć, ważne, by wiedzieć co i jak w danej sytuacji robić i czego nie robić oraz zachowywać bezpieczeństwo w stosunku innych uczestników ruchu. Na koniec dodam, że w tą grę gra wiele młodych osób, które nigdy nie miały styczności prowadzić auta, a twoje zachowanie wygląda na takie, jakbyś wymagał od nich znania kodeksu drogowego. Tak więc najważniejsze, by gracze znali regulamin Multiplayera i się do niego przystosowali.
 12. Po czyjej stronie leży wina.

  Jak widać na nagraniu, Pan jadący w renaulcie to troll, który dostał wcześniej dostał 2 takie same bany za wyprzedzanie (już ma perma), więc aby nie doszło do tego, inni by musieli jechać troszkę szybciej, by on nie mógł ich wyprzedzić. Gdyby nawet nie było tego Mana, a ciężarówki by jechały dosyć wolno, to i tak doszłoby do tej samej sytuacji. A wymuszenia to ja nie widzę, gdyż to zielone Volvo było daleko od tego Mana i w dodatku nie jechało za szybko, co dało mu możliwość zatrzymania się. Dodatkowo, kierowca Mana widząc tego trolla pędzącego praktycznie wprost na niego, mógł się pomylić i zamiast dać bieg wsteczny to dał gaz. Cóż, są to sytuacje na które trzeba błyskawicznie reagować, a niektórzy mogą take żtego refleksu nie mieć.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Udało mi się ukończyć wszystkie 10 Otrzymałem figurkę wieży eiffla, 2 flagi włoskie i 1 czeską. Flagi włoskie wystawiłem za 30 euro, a czeską za 20, zobaczymy czy ktoś kupi Link do mojego profilu: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=1226848
 14. Italy DLC confirmed?

  Forum user @H&V I elot360PL has found these maps in map editor: Big thanks @H&V I elot360PL for these findings. Source: