Jump to content

 Massacre 

Veteran Driver II
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About  Massacre 

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 04/29/2000

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Ankara
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Arizona: Phoenix
 • EU Garage Location
  Germany: Berlin
 • Known languages
  English, Germany

External Websites*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Selamlar arkadaşlar size bir konu hakkında danışacağım. Videoda gördüğünüz gibi dörtlümü açıp boş bulduğum yere yani sağ taraftaki çimenlik alana tırımı çekip duruyorum fakat arkadan gelen tır tam olarak şeridin ortasında gitmediği için dorsemin ucuna çarpıyor ve bu sebepten banlanıyorum. 03:30 - 05:00 arası Admin Lorena Calais - Duisburg arası gezinir fakat şuana kadar ondan ne ban ne de kick yedim çoğunlukla bu şekilde durduğum halde. Orada durma sebebim tabiri caizse lavabom geldi mecburen durup çıkmak zorunda kaldım. Günde rahat onlarca belkide yüzlerce kişi bu şekilde orada burada dururken ne ban veya ne de kick yemiyor fakat ben Reckless Driving den Ban yiyorum. Bunun bana açıklamasını yapar mısınız ? 

  Ban sebebi olan video : https://streamable.com/4k5t1

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Lütfen forum içerisinde almış olduğunuz yasaklar ile ilgili paylaşım yapmayınız. Forum bu tarz konular için uygun bir adres değildir. Sorunuza cevap bulmak için işe alım gereksinimlerine bakabilirsiniz.

    

   Eğer almış olduğunuz yasağa itiraz etmek istiyorsanız bu adresi kullanın: https://truckersmp.com/appeals

    

   /Locked

    

 2. @CrackPrewier Evet haklısın hatamı kabul ediyorum ama tekrardan dediğim gibi ben 5 kamerasıyla çarptığımı gördükten sonra adama Sorry Lag dediğimde adam bana cevap olarak Np yazıyor ve ortada bir sorun kalmıyor. Admin bu konuşmaları neden kanıt videosuna eklemiyor ?
 3. @Crashon İtiraz etmeme rağmen 4 gündür cevap alamıyorum
 4. Öncelikle Merhaba, Videoda görmüş olduğunuz gibi LAGlıyım ve kasıtlı olmadan adama çarpmış bulunmaktayım. Bu sebepten banlanıyorum fakat Laglı olduğum için bilmeden çarpıyorum ve ben çarptığımda videoyu çeken admin Gözü artık neredeyse önde kaza olmasına rağmen ne bir fren nede direksiyonla oynama yapıyor. Bodoslama direk adama giriyor. Burda bende ne kadar hata varsa aynı şekilde Admin arkadaşta da olduğunu düşünüyorum. Neden diye sorarsanız videoda görüldüğü gibi fren yapılacak duramasa bile sağ tarafta çimenlik alana direksiyonu kıracak mesafe olmasına rağmen gram fren basmayıp hızını koruyarak öndeki adama giriyor ve admin yüzünden adam diğer şeride savruluyor. Ek olarak ben çarptıktan sonra Öndeki pembe renkte olan tırlı arkadaşa Sorry Lag yazdığımda cevap olarak Np(No Problem) yazıyor ve admin bu kısmı kanıtlara eklemiyor, Neden ? Adam bana No Problem dediği anda ortada bir sorun kalmamasına rağmen 3 Ay süreyle ban yiyorum. Bu durum ile ilgili gereğinin yapılmasını arz ediyorum.
×
×
 • Create New...