Jump to content

[GökBörü] Celal [53]

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [GökBörü] Celal [53]

 1. Tüm inanların Kurban Bayramı mübarek olsun....

  1. {Aydınlık} Berk

   {Aydınlık} Berk

   Bayramınız Mübarek Olsun ...

  2. [GökBörü] Celal [53]

   [GökBörü] Celal [53]

   Teşekkür ederim Berk Kardeşimi Seninde bayramın mübarek olsun

 2. Single player de hiç bir sorun olmuyor fakat mp de oluyor bu sorun arkadaşında söylediği gibi herkeste bu sorun var. Aslında bu bir sorunmudur o konudada çok emin değilim çünkü mp de oyunu aşağya atması bilinçli yada bilinçsiz bana doğru gelmiyor. Çünkü diğer oyunculara zarar verme ihtimali var ve admin sizin oyununuzun alt tab yaptığını bilemeyebilir ve ban yeme durumu olabilir
 3. Merhabalar: @mthnkrt60 henüz malesef gelmedi güncelleme geldiğinde sizi örnek resimde olduğu gibi bir ekran karşılar ve sol üstte oyunların versiyonu yazar. Güncellemenin ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi bulamadım bende beklemekteyim.
 4.  

   

  spacer.png

  1. Guest

   Guest

   Awesome Convoy :tmp:

  2. {Aydınlık} Berk

   {Aydınlık} Berk

   Gökbörü ❤️ Auuuuu : ) 

 5. Merhabalar ekran kartı sürücünüz güncelmidir ? Öncelikle ekran kartınızın güncel olup olmadığını kontrol edebilir misiniz. Eğer güncel ise TruckersMP nin uyumluluk ayarlarını değiştirip denermisiniz. Yine olmazsa şunu deneyin Steam'i açın. Kütüphane'ye gidin ve Euro Truck Simulator 2 yi bulun Oyunu başlatmak için "Play" tuşuna basın. "Launch with OpenGL (64-bit)" seçeneğine tıklayın. Oyun açılana kadar bekleyin ve kısa bir mesafe sürün. Oyunu kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. TruckersMP'yi Yönetici olarak çalıştırın.
 6. Merhabalar: 1.37 güncellemesi ile iu an zaten mp ye giremezsiniz. Tırlarda korna sorunu yok hocam kornalar gerçekten tuhaf ses çıkartıyorlar. umarım en kısa zamanda çözerler Bence havalı korna kullanın şimdilik yani ben öyle yapıyorum
 7. Merhabalar hocam öncelikle geçmiş olsun: Açıkçası ben sorunun oyunda olduğu pek düşünmüyorum. Sizden ricam Joystick marka ve modelini aratarak Joystick bilgisayara bağlıyken en güncel driveri indirip kurabilir misiniz ? Örnek ( Xbox 360 Controller driver Windows 10 ) gibi.
 8. Merhabalar geçmiş olsun: yukarıda verilen cevaplar sorunu çözmedi ise Visual C+ nın en son sürümünü BURADAN indirip kurmayı deneyebilirsiniz.
 9. Hocam selamlar: Bildiğiniz gibi koronavirüs yüzünden insanlar sürekli evdeler evden eğitim alanlar evinden çalışanlar vs vs yani internet kullanımı çok yoğun olduğu için bendede bu sitede değil ama bir çok yerde bir işlem yaparken mesela facebook üzerinde bir gönderi paylaşırken paylaş diyorum bir kaç saniye bekliyorum hareket olmayınca tekrar paylaş diyorum bu kez aynı gönderiyi iki kez paylaşıyor. Yani sizde aynı şey oluyordur demiyorum elbette ama olabilme ihtimali var.
 10. Good morning dear friends here in istanbul turkey

   

  spacer.png

 11. Merhaba daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım sizin için cloud üzerinden oyunu aktaracaktım fakat ben cloudu devre dışı bıraktım bu yüzden sizin yaşadığınız sorunu deneyimleyemedim kaydet ve yükle kısmına baktınız mı oradan kurtarabilirsiniz belki.
 12. Merhabalar @atsiz_beg Öncelikle steam cloud' u devre dışı bırakın ve arkadaşlarınızdan da bunu yapmalarını isteyin. Sizde tır modifiyesi ve yol güzergahını ayarlarken arkadaşlarınızda olmayan DLC'leri kullanmamalısınız. Diyelim tırınızı modifiye ettiniz ve işi aldınız oyununuzu kaydediyorsunuz. Daha sonra oyundan çıkın ve BELGELER > EURO TRUCK SİMULATOR 2 > PROFİLES klasörüne gidin ve oradaki profilinize sağ tıklayıp arşive ekle deyin. ÖNEMLİ NOT: arkadaşlarınız sizin save dosyasını kullanacakları için sizin tuş ayarlarınız ile oynayacaklardır. Arkadaşlarınızn kendi köntrölleri var ise onlardan şunu yapmalarını isteyin: Sizin save dosyasını profillerine atmadan öncede olabilir sonrada olabilir şunu uygulasınlar BELGELER > EURO TRUCK SİMULATOR 2 > PROFİLES profillerine girsinler ve oradan config.cfg ve controls.sii dosyalarını bir yere kopyalasınlar ve daha sonra sizin verdiğiniz save dosyasının içine atsınlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
 13. Merhabalar güzel bir soru bu soruyu soran çok oyuncu var. Öncelikle biz konvoy yaparken ekibimizden birisi bir save dosyası yapıyor ve bizde arkadaşımızın hazırladığı saveyi kullanıyoruz böylelikle aynı noktaya yük almış oluyoruz. Sizede aynı yöntemi uygulamanızı tavsiye ederim.
 14. City car driving - Rocket League - Friday the 13th - Bus Simulator 18
 15. Merhabalar malesef kullanamazsınız çünkü TruckerMP ekibi kış modunu güncelleme ile veriyor ve daha sonra yeni güncelleme ile kaldırıyor
 16. SENOZ KAİDESİ 

   

   

 17. Yukarıdaki yöntemler sorununuzu çözmedi ise size temiz kurulum yapalım. Öncelikle Program ekle veya kaldır> bölümünden TruckersMP>'yi kaldıralım. Daha sonra dilerseniz öncelikle ana oyun dosyalarında bir eksiklik yada bozulma olasılığına karşı önlemimizi alalım. Steamı açıyoruz sırasıyla kütüphane> oyunlarınızın listelendiği sol kısımdan Euro truck simulator 2 yi bulup sağ tıklayalım> özellikler diyelim Açılan ekranda YEREL DOSYALAR'a tıklayalım ardından OYUN DOSYALARININ BÜTÜNLÜĞÜ DOĞRULA diyelim. Bu işlem bittiklten sonra https://truckersmp.com/download adresinden TruckersMP'yi indirelim ve yükleyelim. Umarım sorununuz çözülür. Saygılarımla
 18. Merhabalar @byriko geçmiş olsun: Öncelikle işletim sisteminiz 32 bit / 64 bit midir ? 32 bitte sorun çıkabiliyor TruckersMP> Sağ tık> Özellikler> Uyumluluk> windows 7 veyaz windows 8 i seçin> uygula ve tamam> oyuna girmeyi tekrar deneyin. eğer çalışmazsa TruckersMp> sağ tık> Yönetici olarak çalıştır deyin. Eğerr çalışmazsa şu dosyayı silin - C:> ProgramData> TruckersMP> " core_ets2mp.dll" (veya sadece% programdata%> TruckersMP> "core_ets2mp.dll" dosyasını arayın) . TruckersMP'yi başlatın ve çalışıp çalışmadığını görün. Saygılarımla
 19.  

  1. Guest

   Guest

   ahahah müthiş olmuş neşem yerine geldi 👏

  2. [GökBörü] Celal [53]

   [GökBörü] Celal [53]

   @RepaiR Karadeniz türküleri öyledir neşe verir insana 😀

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.