Jump to content

HamitCanKilic

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  820
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by HamitCanKilic

 1. 1 hour ago, Polyxena said:

   

  Then you might have opened any other Telemetry in the background like "Logit", "Trucky", etc. which are not supported. DBus Telemtry works completely fine together with TruckersMP. I wish you a nice rest of the day! ?

  No. i dont use something else ^ in the background. 

 2. @[SES] Nihat [28]Bütün simülasyon oyunları zaten sonuç olarak bir 'Eğitim Simülasyonu'dur. Bir başka konu ''Troll Oyuncuların' ilk öncelikle kendi zihniyetlerini değiştirmeleri gerekiyor. Bu oyun eğitim simülasyonudur bunun bir fazlası, bir eksiği yok. Eğitim Simülasyonu diyorsun, kimler uğraşacak acaba bu kadar oyuncu ile. TMP 4 milyon üyeyi geçti bunların hepsine eğitim versen insanın ömrü yetmez. Bunun için ilk önce; Zihniyet!

  • Like 1

 3. Şöyle bir şey var, Genel olarak günümüz oyunlarında oyuncuların istekleri, yeni çıkan oyunlar ve güncelleme alan oyunlar oyunun devamlılığı, oyuncunun isteğini karşılayabilmek, oyundan para kazanabilmek ve oyunun devamlılığı için belli başlı sürekli bir şeyler getirmeye çalışıyorlar. Şimdi gelelim SCS'ye. ETS2'ye gelen güncellemelerden gün geçtikçe bir öncekinden bir sınıf üstü olacak şekilde sürekli güncellemeler ile oyunu güncel tutarak yeni özellikler getiriyor. Durum böyle olunca ETS'ye ilk başladığında aldığın FPS en son güncellemeyi yapıp oynadığın oyun ile bir tutmuyor özellikle biraz düşük özellikle bilgisayarlar için söylüyorum. 

  1.37 TMP güncellemesi ile ilgili olarak, oyuna yeni yeni özellikler eklendiği gibi bu özellikler oyunun altyapısında epey uzun olan ve sayfalarca olabilen bir kodlama yapılması demektir. Üstüne üstlük TMP Developer'larının da bu kodlar üzerinde haftalarca belki de aylarca süre gelen bir çalışma gerektiriyor olabilir. Yani bu iş ''Ben bu oyunu oynuyorum oyunda bozuk ses çıkıyor, yok beceremediler gibi'' söylemlerden kaçınmak gerekiyor. Developer'ların önünde sayfalar dolusu kod sayfaları var. Bu hatalar zamanla gelecek olan güncellemeler ile düzelecektir. İnanın ki bu iş bildiğiniz, sandığınız kadar kolay değil. Daha önceki güncellemeler de ise, hiçbiri 1.37 kadar kapsamlı bir güncelleme değildi. Oyun 1.37 ile gelen FMOD ile çağ atladı diyebilirim. Çünkü bu oyun motorunda yapılabilecek en iyi ses modu budur-FMOD. 

  • Upvote 1
 4. Alright, if in this update French cities Metz, Reims, Strasbourg and Dijon have got refresh then other left cities Lyon, Lille and Calais should be recreated. Near Calais could be created crowds of refugees trying to get into UK. Also SCS could recreate Benelux countries before finishing Germany. All of it could be like minor updates. In version 1.38 I hope to see refreshed Germany's last parts (south and west), new brand trailer company Krone in new Weltre area and of course new Krone trailer, more ownable trailers- car transportation trailer, dumper trailer, low bed trailer or special transport trailer. :) 

  • Like 1
 5. Yukarıda yazılanlara ek olarak, eğer bir hesabınızla oyundan yasaklanırsanız diğer hesabınızdan da yasaklandığınız gün sürüce yasaklanmış olursunuz.

   

  §1.2 Ban Cezasından Kaçış - Ban Evading

  Geçici veya sınırsız ban cezası almanızı takiben farklı bir hesap açarak, yarattığınız diğer hesabı kullanmanız kurallar gereği yasaktır. Eğer bu durum kanıtlarla birlikte desteklenirse, oyun yöneticilerinin hesabınızı size uyarı vermeden platformdan yasaklama hakları mevcuttur. 

   

  Örnek: İki hesabınız mevcut, hesaplarınız arasından birisi 3 ay boyunca platformdan yasaklanır, diğer hesabınızı kullanmaya devam ederseniz tespiti halinde ikinci hesabınız da, ilk hesabınıza uygulanan yasak süresi boyunca yasaklanır. Süresiz olarak uygulanan yasaklarda bu durum, tüm hesapların kalıcı olarak platformdan yasaklanmasıyla sonuçlanır.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.