Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[Rec] Raduss

Veteran Driver II
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About [Rec] Raduss

 • Birthday 09/21/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Lodz
 • Known languages
  Polish

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[Rec] Raduss's Achievements

1

Reputation

 1. Witam Dostałem 21 paź bana i był to już 5 ban. Admin dał mi bana na 7 dni po czym postanowiłem że odwołam się do niego bo trochę nie zgadzam się z banem ale też brałem pod uwagę że raczej i tak nie otrzymam unbana na co Admin sprawdził mój profil i nagle (dzisiaj), a ban nadany był 21 paź został przedłużony do 23 stycznia 2018. Zdaje się że to jest nie dość że chamskie to i niezgodne z zasadami gdzie admin w tym momencie nadużył swoich uprawnień. Gdybym wcale nie pisał do niego to miałbym do 28 paź, a tak mam teraz do 2018... Rozmowa była kulturalna zaznaczam z góry!
 2. Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym temacie gdyż miałem okazję jeździć scoutem i powiem co według mnie trzeba zmienić żeby chociaż o 25% zmniejszyć to co się dzieje aktualnie: - zwiększenie masy - można zmniejszyć trochę prędkość z 230km na 180-190 - najważniejsze! zwiększyć siłę hamowania! Scout hamuje tak długo co jest nie realne bo w końcu to samochód powinien mieć krótszy dystans hamowania niż samochód ciężarowy...
 3. Witam Nick w grze: Raduss Wiek: 27 Miejsce zamieszkania: Toruń Sterowanie: Klawiatura + Myszka SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/radussgg/ Staż w grze: MP: 31h, Single: 430h Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, dzisiaj za przypadkowe wymuszenie (1 ban, zazwyczaj jeżdżę ostrożnie i nie robię takich sytuacji) Przedstaw się: Mam na imię Radek, pracuję na 3 zmiany, grywam czasami przed pracą i po pracy. Gram również w CSGO gdzie staż to 14 lat (od 2003r) łącznie z innymi wersjami CS. Jeżeli chodzi o symulator ciągnika to grałem od pierwszej wersji Hard Truck aż po 18 Wheels of Steel, American i inne gry SCS Inne: Jestem miły i kulturalny, posiadam również własny serwer Ts3 rozbudowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.