Jump to content

SanchezRick

Veteran Driver II
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About SanchezRick

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SanchezRick's Achievements

0

Reputation

  1. Sugestia moim zdaniem niepotrzebna. Dodaje tylko dodatkowej pracy programistom. Ktoś kto programuje wie że każda pierdoła zabiera dużo czasu. Obecna mapa jest duża zwłaszcza jak posiada się pełne DLC. Sugestie tutaj dodawane moim zdaniem powinny mieć charakter ułatwiający grę, zapobiegający wypadkom tak jak np synchronizacja świateł, czy pociągów. Dochodzą jeszcze kwestie licencji i aktualizacji.
  2. Odświeżę temat. Pomysł mi się podoba. Nie wiem czy słyszeliście o projekcie windows insider. Tutaj też mogłoby to zadziałać. Zrobić serwer testowy i każdy kto chce gra w taką betę - większa możliwość szukania błędów - weterani i tak będą grać na zwykłych serwerach - bo wiadomo błędy utrudniają rozgrywkę a zapaleńcy mogą jeździć i testować.
  3. Nazwa Sugestii: Zmiany w regulaminie dot. samochodów i konwojów Opis Sugestii: Zakaz poruszania się samochodów osobowych na serwerze. Wyjątkiem są piloci konwojów. Tylko oni po odpowiednim oznakowaniu pojazdu mogą skorzystać z osobówki. Dodatkowo konwój powinien mieć dwóch pilotów w osobówkach na początku i końcu - pozwoli to łatwe rozpoznanie kolumny pojazdów przez innych uczestników. Przykładowe obrazki: Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Widok osobówki stojącej gdzieś w polu przynosi skojarzenia troll. Wiele razy spotkałem się z taką sytuacją. Zmiana w regulaminie zmieni nasze podejście do osobówek i umożliwi zastosowanie drugiej sugesti. Jeżeli chodzi o konwoje brałem w nich udział i obserwowałem je - dużo łatwiej będzie zareagować widząc jadącą osobówkę ze światłami ostrzegawczymi. Wiemy wtedy że mamy konwój a nie jakiś zator.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.