Jump to content

GALA [PL]

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  68
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About GALA [PL]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland Częstochowa
 • Interests
  Trucks
 • Preferred Trucks
  DAF
  MAN
  Mercedes
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish and English

External Websites

Recent Profile Visitors

2210 profile views

GALA [PL]'s Achievements

2

Reputation

 1. @[JT]Rosyjski Elektryk Dziekuje ci bardzo twoja lokalizacja bardzo mi pomogła znalazłem profil. Jetem ci winny Dobre Duże piwko ? Temat Do Zamknięcia.
 2. @Merlin6 Profil został stworzony już na cofniętej wersji 1.34. A gdzie mogą się znajdować save ponieważ potrzebuje zapisać save w grze a potem wskazać go w programie gdy stworzyć własne trasę. @[JT]Rosyjski Elektryk Zobaczę i dam znać.
 3. Siemka ! Chciałem dodac trase na virtual speditor Litwa-Anglia (Promods+PR). ale w dokumentach nie widac nigdzie tego profilu ogólnie mam 3 ale w "moje dokumenty" widac tylko 2. Gdzie moze znajdować sie ten 3? Wersja Gry 1.34 Wersja Promods 2.33 Link do zdjęć. https://imgur.com/a/nsbiIPt
 4. GALA [PL]

  DX11

  @Spat91 Dziękuję bardzo @Kid Fabi można zamykać temat
 5. GALA [PL]

  DX11

  Siemka ! Jak właczyc DX11 w ets 2 ? Próbowałem wiele razy przez steama ale ets mi sie wtedy nie włacza.
 6. Siemka Mam problem z kolorami w ats wszystkie lakiery samochodów, baki, siodło w cieżarówce ma jakas teksture inna. Jak to naprawic ? (wczoraj kupiłem oregon dlc i uzywam tylko moda cascadia 2018) Dodam jeszcze że dzieje mi się to gdy włączam raz menu potem z każdym włączeniem menu jest coraz gorzej.
 7. GALA [PL]

  CV GALA

  Nick w grze: GALA Wiek: 16 Miejsce zamieszkania: Śląsk Sterowanie: Kierownica G27 SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/officialGALA/ Staż w grze: 4lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: tak 2 bany za wyprzedzanie i wyzwałem typa który trollowal Przedstaw się:Jetsem Dawid. Inne:
 8. Siemka ! Dzisiaj chciałem pograc w ets 2 mp i nie moge uruchomic poniewaz pokazuje bład. wie ktos jak to naprawic ? Wczoraj działało.
 9. Nick w grze: GALA Wiek:16 Miejsce zamieszkania:Częstochowa Sterowanie: Logitech G27 SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/officialGALA/ Staż w grze: 448 Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Raz za wyprzedzanie na trawie nie daleko calais Przedstaw się:Dawid, nie wiem co mam dalej napisac Inne:Posiadam DLC Vive La France, Skandynawia, Going east, heavy cargo pack, i dużo wiecej ale napisałem takie najważniejsze.
 10. ProMods lub Hungary Map 2 najlepsze mapy do ETS 2 Polecam !
 11. @EPS!LON dzięki ! Temat do zamkniecia
 12. Nick w grze: ✪GALA✪ Wiek:15 Miejsce zamieszkania: Częstochowa Sterowanie: Logitech G27 SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/officialGALA/ Staż w grze: 4Lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak 2 razy . Pierwszy raz gdy wyprzedzałem na landówce poboczem (zasłozony) Drugi raz gdy wyzwałem kogos od pi*** bo wjechał mi na czołowe musiałem jakos sie od stresowac Przedstaw się:Dawid Inne: Szukam VS która NIE ma lub ma BARDZO MAŁY limit KM w tygodniu ponieważ zawsze gram w weekendy i gdy mam czas to w tygodniu. Gram zazwyczaj na SP ponieważ gdy gram na MP to co 2 kierowca jedzie na czołowe lub wjeżdza mi w du** i ogólnie duzo trolli ale jak bedzie jakiś konwój czy jakis inny fajny event chetnie zagram na MP. Umiem korzystac z Virtual Company a z trucksbook miałem doczynienia przez 1 dzien wiec umiem tylko to właczyc.
 13. @[SD-TRANS] Grzesiek Wiele razy Pisałem na forum pytanie które nie dotyczyły MP i nikt sie nie czepiał. Jest wgl aktywny dział "Pomoc" bo narazie żadnego posta tam nie widze a mój został przeniesiony ?
 14. Siemka ! Zrobiłem skin do naczepy i chciałem aby napis był na końcu naczepy i z prawej strony tak jest ale na lewej stronie napis jest na początku . Ktoś wie jak to naprawić ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.