Jump to content

StressliSansar [TR]

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

About StressliSansar [TR]

Profile Information

 • Known languages
  turkish , english

Recent Profile Visitors

2227 profile views

StressliSansar [TR]'s Achievements

 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tmp 'de herhangi bir işi tam tamamlayacakken can not create temp files tarzında bir hata alıyorum. Oyunu tekrar açtığımda son save noktasına geri dönüyor ve bu sefer gittiğimde sorunsuz yükümü boşaltıyorum. Bu tarz bir hata alıp çözebilen var mı? (benzer konulardaki cevapları yaptım yardımcı olmadı)

 2. My  navigation looks like disco balls :lol: B)

  1. Ali.

   Ali.

   It's being looked into ;)

 3. Yorucu bir gün daha.

   

  Calais tamirhane ışıklarında kırmızı yandığından durduğum için korna çalınıp küfür yiyorum. Durumu belirtince bu oyunda ışıklarda durulmaz yanıtı alıp 2-3 kişi tarafından tekrardan küfür yiyorum.  Ben mi durarak  yanlış yapıyorum yoksa oyunun en kilit noktalarından birinde ışıklara uymak gerekmez mi?

   

  Birde çok ilginçtir ki 130 km/h ile giderken tahminen yolun ortasında save yüklemiş olan güzel dorsesi olan bir tır onu sollayacakken 2 saniyede benimle aynı hıza ulaşıp beni sol şeritte sıkıştırabiliyor. Simülasyon oyunu oynadığımı sanıyordum iki saniyede 0 dan 130 , beş saniyede 150 ye ulaşmak neyin nesi? Kaza olduğunda ise isminin yanında (16) yazan anlayıştan yoksun ergen arkadaş ince ses tonuyla küfür ediyor. Oysa neredeyse onun iki katı yaşındayım!

   

  Yani napalım , kayıt al vesayre diyeceksiniz , bişey yapılsın veya napabilirim diyerek yazılmış bir yazı değil. Oyuna girecekken sabah bunları yaşadığımı hatırlayıp tam servera girecekken çıkış yaptım. Sadece oyuna girerek atamadığım stressi buraya yazarak atıyorum , zamanınızı öldürdüysem affola.

 4. C-d yolunu bilerek bloklayan , canı sıkıldığı için yaptığını söyleyen adamın videosunu almama rağmen ban yemedi , hayat gerçekten çok garip.

  1. i z m

   i z m

   Bu tarz durumlarda, eğer şikayetiniz olumsuz sonuçlandıysa ki görünüşe göre öyle sonuçlanmış, daha detaylı inceleme ve kesin kararı almak için https://truckersmp.com/feedback kanalını kullanabilirsiniz. Forum, bu tarz konuları paylaşmanız ve şikayette bulunmanız için doğru platform değil. İyi akşamlar. ^_^

  2. Baldemar TR

   Baldemar TR

   Farklı bir durum sizlerin gözünden kaçmış olabilir. GM arkadaşlar kolay kolay hata yapmazlar ;) 

 5. Banlanan arkadaşların izleyip feyz alması gereken bir video olmuş. Ekran kayıtlarını ekran kartının kendi programı üzerinden(nvidia ise geforce experience , amd ise gaming evolved) alıp , kesme biçme işlerini premiere pro veya alternatifi bir program ile yaparsan daha güzel sonuçlar alabilirsin
 6. why /fix command not repair trailers?

   

  i think /fix must repair truck with  trailer , time limit is good idea but need trailer repair!

 7. I killed many people today. First banned of the new year coming...:lol:

 8. wasted. 

   

  1. Carrera18

   Carrera18

   rahmetliler iyi sollardı :(

 9. 2 turn c-d and 

  You can create 0 more reports, 13 max.

   

 10. What is a truck? 

   

  truck is love , truck is respect

   

  truck is job , truck is money 

   

  truck is loneliness, truck is 

  friendship

   

  truck is our life.

   

  1. Mike Dragon

   Mike Dragon

   Hmm... actually! A truck (or lorry) is a motor vehicle designed to transport cargo. Trucks vary greatly in size, power, and configuration; smaller varieties may be mechanically similar to some automobiles. Commercial trucks can be very large and powerful, and may be configure

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   :troll:

  2. StressliSansar [TR]

   StressliSansar [TR]

   not emotional   :lol: 

 11. Bende karşılaştım aynı yerde bu hatayla , hatta geçen sene ki kış modunda da vardı. Umarım düzeltirler.
 12. Bu haberi ilk duyduğumda çok sevindim çünkü bu dorseler zaten arap saçı olan c-d yolunu tamamen alt üst edecekti. Ayrıca bu dorseler sayesinde oyuncular iskandinavya dlc'sini çok daha aktif kullanacak ve bu c-d yolunda da rahatlama anlamına geliyor. Şahsen benim çok hoşuma gitti bu kural.
 13. G'tuşu ile garajlarınıza girip başka bir garaja ışınlanarak da bu sorunu çözebilirsiniz. Mfg StressliSansar.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.