Jump to content

[EuroVill] Lewonier [PL]

Veteran Driver II
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About [EuroVill] Lewonier [PL]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[EuroVill] Lewonier [PL]'s Achievements

0

Reputation

 1. Sieema! Zawsze gdy odpalam ets'a na MP to zawsze nie mam zleceń. Żeby je zresetować muszę wpisywać komendę g_force_economy_reset 1 a następnie włączyć od nowa MP. Na SP to mogę "odpocząć na parkingu" i wtedy się resetują lecz na MP nigdy się postać nie męczy. Pytanie jest takie czy jest jakaś inna możliwość zresetowania zleceń zamiast wpisywać komendę i resetować grę?
 2. Sieema! Gdzieś przeczytałem że ze zwykłej kierownicy z samochodu da się zrobić kierownicę 900 stopni do ets;a. Czy mógłby ktoś mi opisać jak takie coś zrobić albo dać linka do jakiegoś poradnika? Jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam.
 3. Napisałem do was na mailu czekam na odpowiedź
 4. NICK W GRZE: Lewonier WIEK: 13 MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Stargard (blisko Szczecina) STEROWANIE: Kontroler SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/jestemkochany/ STAŻ W GRZE: 67H Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie PRZEDSTAW SIĘ: Mam na imię Michał, w ETS2 mam 67H, a dokładnie kupiłem go 24 Grudnia 2016 roku. Przyznam się na piracie grałem jakiś rok. Mam bardzo dużo czasu na granie w ETS2. Jeśli jestem w domu to codziennie przejeżdżam mniej więcej 400-500KM. Mam także kilka dodatków do tej gry- Cabin accesories, Polish paint jobs pack, Scandinavia, Going East, Metalic paint jobs pack i Rocket League Promo. Mam też ATS więc tam jeśli firma zechce też mogę tam jeździć INNE: Może nie z tematu ale miałem kiedyś serwer Minecraft xD. Prowadziłem także rok temu swój własny ts3 dla kolegów więc ogarniam przeróżne rzeczy związane z nim. Serwer discord także miałem i także go ogarniam ;D To tyle
 5. Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;). Temat można zamknąć, a ja zaczynam się bawić aby mieć naczepę chociaż dla mnie widoczną
 6. Sieema, zauważyłem że firmy zazwyczaj mają naczepy ze swoją reklamą, logiem itp. Czy ja jako zwykły gracz też mogę zrobić własną naczepę aby inni widzieli ją na MP? Jeśli się da to w jaki sposób?
 7. Nick w grze: MRLewonier Wiek: 13 Miejsce zamieszkania: Szczecin Sterowanie: pad Genesis p65 SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/jestemkochany Staż w grze:: 22h Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Jestem Michał mam 13 lat. Jestem miłą kulturalną osobą i trochę nie śmiałą. Lubię gry wyścigowe i gry z otwartym światem. Interesuję się piłką nożną i informatyką. Inne: Do ets2 przyciągnęło mnie to że jeździ się ciężarówkami (co bardzo lubię :D) i trzeba przestrzegać zasady ruchu drogowego, a to też lubię :D.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.