Jump to content

[KWT-C] Dawidron

Veteran Driver II
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Truck?

1 Follower

About [KWT-C] Dawidron

 • Rank
  1t Caravan

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miauczy, Hauczy za kiermaną Iveco, jedzie ze Sztokholmu do Nurembergi, na naczepie ma Meble, które będzie można kupić w znanej sieci oferującej takowe usługi. Życzymy miłego skręcania i bezpiecznych tras.
 2. Djerby_MT w swoim nowym nabytku, ciężarówka bardzo ładnie się prezentuje w głównym kolorze firmy. W naczepie ma wino z Sardynii, które wiezie do supermarketu na terenie Niemiec. Szerokości i przyczepności.
 3. Wczoraj miał miejsce konwój firmowy, który zaczęliśmy w Rostock. Trasa wiodła przez autostrady stąd też szybki przyjazd na miejsce docelowe konwoju. Trasa konwojowa przebiegła szybko i bezpiecznie w asyście rozmów na TeamSpeak. Dziękujemy kierowcom za udział w konwoju, a obserwującym życzymy szerokości.
 4. Dzisiaj uczestniczyliśmy w konwoju miedzyfirmowym organizowanym przez firmy: Coffee-Spedition oraz MTD-Logistic z okazji drugich urodzin. Znajdowaliśmy się w grupie czwartej, która ruszała z parkingu mieszczącego się nieopodal Pragi. Dzięki sprawnemu pilotażowi konwój przejechał trasę szybko i bezpiecznie. Kilometry znikały w oczach dzięki świetnej atmosferze na TeamSpeak. Solenizantom życzymy kolejnych lat w świecie wirtualnych firm oraz satysfakcji z pracowników. Sto lat!
 5. Zarząd w trasie Dawidron razem z Catem ruszyli na wyprawę po Włoszech i Francji. To miejsce, gdzie niestety trzeba się rozjechać, ale sama trasa przebiegła bardzo przyjemnie. Pozdrowienia dla wszystkich truckerów.
 6. Długa noc za Marcinem, który w trasie jest od 22:15. Na zegarze wybiła już 6 rano, a do celu zostało jeszcze niewiele. Ostatnie kilometry dłużą się najbardziej i trzeba zmagać się ze zmęczeniem. Jest to ostatnia dostawa wykonywana przez Marcina, gdyż udaje się na zasłużony dwutygodniowy urlop. Po powrocie z urlopu będą czekać na niego następne zlecenia, ale po naładowaniu bateryjek na urlopie pójdzie to, jak z płatka. Udanego tygodnia.
 7. Do zjazdu z trasy zmusiła nas usterka tylnego nadkola, przez co dalsza podróż była niemożliwa. Uporaliśmy się z nadkolem w niespełna 30 minut i ruszamy czym prędzej, bo czas goni nieubłaganie. Życzymy bezawaryjnych dostaw.
 8. Kierowca wiezie ubrania ze Szczecina do znanej sieci sklepów w Pradze. Życzymy udanej końcówki wakacji.
 9. Dziś mieliśmy przyjemność jechać pierwszą edycję konwoju „Angielskim Szlakiem” z firmą POL Express. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i współczujemy utraty kierowcy. Mamy nadzieje, że już żadna firma nie będzie musiała obchodzić tak smutnego dnia.
 10. Nasz kierowca wiezie Piasek z Mediolanu do Innsbrucku. Piasek wydobywany z wykopalisk jedzie na badania do miejscowego Uniwersytetu. Życzymy ciekawych dostaw.
 11. Nasz kierowca na trasie Hamburg ---> Luksemburg. Wiezie Prefabrykanty ścienne na budowę domu. Kto wie, może kiedyś przyjdzie nam przewieść cały dom. Szerokości na trasie.
 12. Nasz kierowca na pauzie koło Hamburga. Większość parkingów była pełna, jest niedziela, więc ludzie powoli wyjeżdżają z ładunkami. Życzymy pustych parkingów na trasie.
 13. Nasz kierowca na autostradzie do Gorzowa Wielkopolskiego. Osobówka musiała zjechać do rutynowej kontroli trzeźwości. Nie pijcie, kiedy jedziecie autem, nie warto. Bezpiecznej drogi.
 14. Nasz kierowca na Serbskich bramkach miał przykrą sytuację, gdzie zabrakło mu Dinarów, żeby zapłacić za przejazd przez bramki. Musiał się cofnąć i przejechać resztę trasy przez różnorakie landówki i objazdy tracąc na tym czas. Na rozładunek na szczęście zdążył, ale dużo do spóźnienia nie brakowało. Pamiętajcie o uzupełnianiu obcej waluty.
×
×
 • Create New...