Jump to content

DurnyNick

Veteran Driver
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Truck?

About DurnyNick

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DurnyNick

  CV LasQa - od początku MP

  Dołączyłem do firmy ETG. Proszę o zamknięcie postu i przeniesienie do archiwum. #Nieaktualne
 2. DurnyNick

  CV LasQa - od początku MP

  W takim razie mój błąd, nie zrozumiałem regulaminu. Wybacz nadinterpretację
 3. DurnyNick

  CV LasQa - od początku MP

  Nie wiem czy ktoś czyta wgl to co ja napisałem, czy tylko wrzucacie swoje reklamy ewentualnie patrząc na wiek itp. ale dostaję ofertę od np. ETG, który w regulaminie ma zapis o nie używaniu wulgaryzmów w ogóle, a ja napisałem wyraźnie: "wymagane 18+ (zdarza mi się rzucić mięsem na komunikatorze głosowym i nie mam zamiaru tłumaczyć się jakimś zmartwionym rodzicom jak to ja się mogę tak przy dzieciach odzywać)". Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że ja sobie nie żartowałem i potrafię rzucić nie jedną kur** czy coś takiego, taki już jestem nie zamierzam się zmieniać, bo regulamin tak nakazuje. Proszę po prostu o dokładne czytanie czego oczekuję, a nie po prostu wklejanie ofert, bo spełniam wymagania wiekowe i tyle.
 4. DurnyNick

  CV LasQa - od początku MP

  Nick w grze: LasQa Wiek: 24 lata Miejsce zamieszkania: Łódź Sterowanie: kierownica Logitech DFGT SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198130126024/ Staż w grze: Od początku multika mniej więcej. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak dostałem za obrazę administracji. Sprawa została już wyjaśniona i mam aktywne konto, niestety na forum nadal mam zablokowane. Przedstaw się: Witam, mam na imię Paweł, mam 24 lata i mieszkam w Łodzi. W ETS 2 gram od kilku lat, wcześniej nieoficjalnie, obecnie od 4-5 lat legalnie na STEAM. Spędziłem w sumie około 1,5 roku, a może nawet 2 lata w 2 firmach tj. Dakar Logistic oraz Potwory i Spółka (wcześniej Vectrix Trans, niby inna firma, ale liczę to jako jedno, bo ekipa ta sama). Obecnie od sierpnia tego roku nie jeździłem na MP, zrobiłem sobie przerwę. Miałem swoje powody, mniejsza z tym. Teraz wracam pełną parą i szukam firmy. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez forum lub STEAM. Inne: Nie wiem jak inni ja mam wymagania co do firmy. Na pewno nie interesują mnie jedno sezonowe firmy. Liczą się dla mnie tylko te poważne ze stażem na scenie MP. Ja sobą reprezentuję dobrego kierowcę, który przestrzega przepisów ruchu drogowego, jest ogarnięty itd. a w zamian oczekuję poważnych propozycji. Według mnie firma musi mieć: - Własny komunikator głosowy (TS3 lub ewentualnie Discord) - Luźną atmosferę, bez spin - wymagane 18+ (zdarza mi się rzucić mięsem na komunikatorze głosowym i nie mam zamiaru tłumaczyć się jakimś zmartwionym rodzicom jak to ja się mogę tak przy dzieciach odzywać) - Własny, autorski system rozliczeń na forum czy coś w tym rodzaju. Przełknę jeszcze coś w rodzaju TrucksBook. Nie mam zamiaru wypełniać jakichś tabelek w Excelu, to od razu odpada. - Dobrą, liczną ekipę. Kobiety mi nie przeszkadzają, ale szczerze uważam, że bywają problematyczne. - Jak najniższe wymagania co do limitu kilometrów. Nie chcę się spinać i na łeb na szyję robić 1000-2000 km dziennie. Jestem dobrym kierowcą, ale wolę limity miesięczne w okolicach 10-15k km, mam swoje życie prywatne i nie kręci mnie ciągłe siedzenie przed kompem i jazda. Lubię spędzić dobrze czas w dobrym towarzystwie, ale nie nałogowo. - Mile widziana ekipa, która gra też w inne gierki, nie tylko ETS 2 i ATS. Zapomniałem dodać, że posiadam wszystkie dodatki mapowe do ETS 2 (bez Włoch). Do ATS nie mam New Mexico, może w przyszłości kupię.
 5. DurnyNick

  Sprawa pewnego bana i obraza admina

  Dobrze, jeżeli regulamin tak mówi to nic więcej nie mam do dodania. Swoją drogą uważam, że jest to nie poprawne, ale to już tylko i wyłącznie moje zdanie. Za takie treści nie powinno się karać bo nie ma to związku z grą, ale mniejsza.
 6. DurnyNick

  Sprawa pewnego bana i obraza admina

  Bandero pokaż mi w takim razie w regulaminie gdzie jest napisane, że admini mają prawo wyciągać konsekwencje z "poza gry". To znaczy z innych serwisów, live'ów itp. Pomijam dowody do reportów, bo to jest inna inszość, ale to co mówią między sobą na Live to jest ich sprawa i nikt nie ma prawa się do tego czepiać. Równie dobrze jak ktoś wyśle filmik z plays czy youtube na którym będą dowody "zbrodni" jakiegoś gościa i w tle na TS będzie ktoś mówił: "admin xxx to *niecenzuralne słowo*" to jego też ukarać należy?
 7. DurnyNick

  Sprawa pewnego bana i obraza admina

  Jak dla mnie, danie perma to za dużo. Inna sprawa, że jeżeli mają kasę, kupią nowe ETS2 (w tym momencie jest to koszt 50-100 zł ze wszystkimi dodatkami) i będą robić to dalej pod innym nickiem. Sprawa jest o tyle przegrana, że co by nie zrobić to się takich sytuacji nie uniknie, nie Ci to inni. Bardzo duży błąd z ich strony, że to wszystko było na Twitchu, gdyby nie to, sprawa najprawdopodobniej nie wyszła by na jaw. Ok przeskrobali, ale za jazdę pod prąd perm? Od kiedy? Ludzie wysyłają reporty za jazdę pod prąd, ramowanie itd. a winni dostają bana na 1 dzień, 3 dni, góra na miesiąc jeżeli to się zdarza po raz 5 lub więcej. Jeżeli admini będą wszystkich tak traktować i wszystkie takie przewinienia będą karane permami to ja nie mam nic do tego. Jak dla mnie sprawa jest jasna, przesadzili, jednak za to co gadają między sobą kara nie może być nałożona i tego w ogóle nie powinniście brać pod uwagę. Traktujcie wszystkich równo, albo permy dla wszystkich którzy jeżdżą pod prąd albo te bany kilkudniowe. Patrząc na to całkowicie z boku można by pomyśleć, że to jest jakaś osobista zemsta czy coś w tym rodzaju (nikogo tutaj nie chcę o cokolwiek podejrzewać, staram się po prostu być obiektywny). Możecie się ze mną nie zgodzić, ale ja wyłącznie staram się być obiektywny nie stając ani po jednej, ani po drugiej stronie.
×