[PHT]MinatomiraiX

Veteran Driver
 • Content count

  290
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Sunday Driver

3 Followers

About [PHT]MinatomiraiX

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Września
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

2747 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  ^ Tu się trzeba zgodzić. Podział jest widoczny. Dla jednych to tylko gra, inni chcą się delektować grą. Ja raczej jestem po środku, cieszę się ze wszystkiego co wydają, ale zawsze czegoś mi będzie brakować.
 2. Silnik volvo/scani do dafa

  Edycja save ale nie rozumiem po co chcesz to robić. Jaki sens jest w wożeniu firanek truckami na max koniach?
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Spróbowaliby w koncu zrobic zsynchronizowaną zmieniającą się pogodę, niezależną od ustawień gry na TMP
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Poprawcie mnie jeśli się mylę ale tu chodzi teraz o licencję na dany model. Kiedyś były dodane trucki z przekręconymi nazwami jak DAV, IVEDO... wtedy dostali licencję na wykorzystanie prawdziwych nazw. Nowe Scanie wymagały licencji aby zostały zaimplementowane do gry. Tak licencje będą konieczne na inne tego typu dodatki.
 5. CV- Hanys 1355h

 6. FrAgUsIeK - Kilkanaście tygodni [ZOBACZ]

 7. CV-papcio PSGaming.pl- 2 lata

 8. Fotorelacja [PHT] MinatomiraiX

  Wpadła kolejna fotorelacja z trasy. Ponownie towarzyszył mi @[JT]Rosyjski Elektryk, a swoją podróż rozpoczęliśmy w... POZNAŃ Przypadkowe spotkanie w firmie Stokes. @[JT]Rosyjski Elektryk odebrał już koparkę do Katowic. Ja postawiłem na trasę do Mesyny na Sycylii. Papiery odebrane, można ruszać. KATOWICE Zajechaliśmy na Tradeaux, @[JT]Rosyjski Elektryk dostał cynka, że w Krakowie oczekuje ładunek również na Sycylię, nie ma nikogo, aby go odebrać. Odebrał papiery na przewóz lokomotywy do Krakowa, żeby na pusto nie lecieć. KLAGENFURT - GRANICA Podróź przez Czechy i Austrię przeszła zaskakująco sprawnie, zyskaliśmy na czasie. Niewiele zostało do przekroczenia granicy włoskiej. TRUCKSTOP BOLONIA Zaczęły się płatne autostrady, do tego zbliżała się znów pora odpoczynku, a w baku chulały opary paliwa. Rezerwa świeciła się od przejazdu w pobliżu Wenecji. Pognalismy na stację na hot dogi i pobudzającą kawę. ...gdzieś w Calabrii VILLA SAN GIOVANI ...jak dawno tutaj nie byłem... piękne miasto. Dotarliśmy w środku nocy do portu. Prom jeszcze nie dotarł, musieliśmy poczekać. MESYNA Eolo Lines zakończyło naszą podróż. Ładunki oddane w stanie nienaruszonym. Odbiorca zadowolony i my również. Znów spędziliśmy miło czas na CB 19 Pokonaliśmy 2645 km.
 9. Fotorelacja [PHT] MinatomiraiX

  Breaker 1-9, breaker 1-9, this here's the MinatomiraiX... Postanowiłem zrobić własną fotorelację... Na sam początek przedstawiam galerię z jazdy z moim towarzyszem @[JT]Rosyjski Elektryk. GENOVA Swoją podróż zaczęliśmy w Genovie z ładunkami firmy Acl SRL. Naszym celem było GNT w Bergen. Długa droga była przed nami, ale zbaczanie z trasy niczym Dawid Andres z programu ,,Ciężarówką przez Stany'' wydłużyło ją o około 1500km. Pomyślałem aby przejechać się całą landówką z okolic Torino do samego Clermont - Ferrand i podziwiać doliny. Następny przystanek... Bourges. LASY BOURGES Po przejechaniu krótkiego odcinka autostrady znów zjechaliśmy na landówkę. W okolicach Bourges są przepiękne lasy. Zrobiliśmy sobie tam małą sesję zdjęciową. Landówką udało się nam dojechać do samego Liege. Z tamtąd został nam szmat drogi do pokonania autostradami. TANKSZTELE BREMEN Zatrzymaliśmy się na rajce i zrobiliśmy pauzę. Jazda była dosyć męcząca, więc był czas na posiłek i odpoczynek. Stali już tam kierowcy z Rosji. Złapani przez monitoring Po wszystkim obraliśmy kurs na Danię. Trasa prowadziła do Aalborg, ale mieliśmy czas aby pokonać szosą Szwecję. Odbitka na Malmo. OSLO Oslo powitaliśmy i pożegnaliśmy w promieniach zachodzącego słońca. To ostatni odcinek autostrady w Norwegii i w całej naszej podróży. Pozostało nam pokonać kilkaset kilometrów górskich dróg. BERGEN Osiągnęliśmy nasz cel w środku nocy, a mimo to zastał nas dość spory ruch. Chyba mieli spory napływ towarów do portu. Tam rozstałem się ze swym towarzyszem. Dziękuję @[JT]Rosyjski Elektryk za miłe spędenie czasu, rozmowie i pokonanie tych 3566 km... Szerokości
 10. [PHT] Polish Hard Truckers - Rekrutacja ON (12/20)

  Jazda z Polish Hard Truckers.
 11. Co się dzieje z tą grą?

  Brak znaków interpunkcyjnych razi mocno... no i ten ,,abdejt'' xD
 12. ETS2 & ATS - Dyskusja

  W koncu na cos przyddadzą się szerokie bramki we Włoszech. Na trailerze wygląda to świetnie.
 13. Dyskusje na temat kierowcow

  Ja również polecam @[RT] Aro32. Wspólny przejazd to była przyjemność
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  W sumie zastanawiałem się po co ta bramka tam jest. Ciekawe czy będzie do użycia.
 15. Skończ z wprowadzaniem komunizmu na TruckersMP