[PHT]MinatomiraiX

Members
 • Content count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Trainee

About [PHT]MinatomiraiX

 • Rank
  I know the rules!

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Września
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

883 profile views
 1. Opinie

  Ja natomiast polecam kierowcę Wolny Michał. Osoba z kulturą na wysokim poziomie. Stoi na straży regulaminu, co się ceni. To, że ,,załatwia'' bany, jak ujął to Pan Wojtek, nie jest podstawą do hejtowania, Michał postępuje prawidłowo. Może to zazdrość lub ból, że istnieje ktoś taki.
 2. A potem widok Skody holującej ciężarówkę z gabarytem. To nie War Thunder... Skończyło ci się paliwo przed stacją? Dlaczego nie pomyślałeś o tankowaniu kiedy zaświeci się rezerwa? Zablokujemy się przed celem? Trudno, teleportuj się. Wyjazd z kamieniołomu? Po to dodali blokadę dyferencjału. Włącza się pod V jakbyś nie wiedział. Takie sugestie już były i nie przeszły, więc do odrzucenia.
 3. Ale tego nie zrobią bo nie są wydawane przez SCS tylko z jakichś warsztatów społeczności. Ciężko to pojąć.
 4. Zatrudniamy już 20 kierowców i jest to nasz limit. Rekrutacja zostaje zamknięta do czasu zwolnienia miejsc lub zwiększenia limitu.
 5. Sugestia nieprzemyślana. Nie uwzględniłeś konsekwencji wprowadzenia owej komendy do gry, o tym już napisali panowie wyżej. Przed napisaniem następnej sugestii, dobrze się zastanów nad skutkami wprowadzenia.
 6. No nie wiem, czy liczyć na Francję po obniżce. Raczej takie ważne dla mnie DLCki mam, brakuje mi tylko Francji i Griffina, ale skuszę się na rozszerzenie mapy.
 7. Ja natomiast polecam EKARD. Świetna firma, porządni kierowcy, można pogadać na rożne tematy. Miło się jeździ z nimi na konwojach.
 8. ^ A wiadomo jak długo trwa? Wypłatę muszę wziąć xD
 9. Plus dodatkowy czas jeśli pod koniec odliczania wjechał w kogoś.
 10. Od teraz w sprawach rekrutacji do firmy można się kontaktować z: Dyspozytor - Os.Ds.Rekrutacji - WiKtoRek04 (PL) Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/wiktortruckingpolska/
 11. Tego typu sugestie są dobre ale nie przejdą. A szkoda.
 12. Dlatego opacity pomoże w parkowaniu na lusterko. A jak ktoś nie umie parkować, to jest fajtłapą totalną... a takich widzę dosyć często w Paryżu na Lisette czy Tradeaux. Niestety jestem tam zmuszony parkować na kamerze z góry.
 13. Kolejka do rozładunku... a to dobre xDD Przykładowo firma Lisette w Paryżu - nagraj kolejkę do rozładunku, to może Ci uwierzę (tylko bez statystów). Ja nie mam czasu na oczekiwanie na swoją kolej, ludzie i tak się pod rampę wpychają.
 14. ^ Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste, nie jedź tam Oczywiście, że to nie pomoże w ,,ogniskach głupoty'', ale w pozostałych miejscach to bardzo ułatwi ruch.
 15. ^ Działało by to dokładnie tak samo jak wjazd/wyjazd ze strefy bezkolizyjnej, tylko z dodatkowym efektem znikania/pojawiania. Jestem na tak.