[PHT]MinatomiraiX

Members
 • Content count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Trucker

1 Follower

About [PHT]MinatomiraiX

 • Rank
  Give me some jobs!

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Września
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

1652 profile views
 1. Virtual Trucker - Zarządza się łatwiej!

  Jestem pod wielkim wrażeniem, panel bardzo ładny, nie ma reklam. Wszystko jest przejrzyste. Ale już widać błąd... przy edycji stanowiska cały czas się otwiera nie ta ranga co powinna (przy wyborze VceSzefa otwiera się Właściciel) Pytanie: Czy będzie jakiś system zatwierdzania tras jak na VC, czy wszystko jest automatycznie?
 2. Virtual Trucker - Zarządza się łatwiej!

  Mam nadzieję że konkurencja będzie dbała o panel. VC wydaje się opuszczony, nie widać w nim dalszego rozwoju. Lista firm niech będzie tu kontrolowana, aby odsiać aktywne od nieaktywnych.
 3. Dyskusje na temat firm

  Serdecznie dziękujemy firmom: - RISA - EKARD - UniPol - K&P Logistics - KFK Logistics - Repinski Transport - Hard Group Transport za udział w naszym Konwoju Urodzinowym 3 w 1. Mamy nadzieję że się podobało i miło spędziliście z nami ten czas. Również podziękowania dla @KOZIK za udział w konwoju... i małe upilnowanie porządku Polish Hard Truckers życzą szerokości i do zobaczenia na trasie...
 4. Virtual Trucker - Zarządza się łatwiej!

  Ciekawie się zapowiada, chętnie przetestuję.
 5. Konwój Urodzinowy 3 w 1 - Polish Hard Truckers

  Aktualizacja tematu: - Start został zmieniony na Berlin - Trasa znacząco się nie zmienia - Na konwój został zaproszony IGA Kozik Rozmieszczenie firm: (nie będę podawać map) - Warsztat - PHT - PKS - RISA - Hotel - EKARD - San Builders - UniPol - NBFC - K&P (na prawo) KFK Logistics (na lewo od wjazdu) - BCP - InterTrans - eAcres - HGT Kolejność wyjazdu jest taka sama jak w rozmieszczeniu firm. Prowadzący konwój jadą w stronę następnych w kolejce firm. Zostanie zrobione kółko po mieście.
 6. Dyskusje na temat firm

  Nie polecam firmy Cargo-Pol. Ich szef o nicku NXL_PL wysyłał nadmiernie reklamy swojej firmy na chacie (3-4 razy w ciągu minuty, co jest niezgodne z paragrafem 3.5 regulaminu TruckersMP Chat Spamming). Wszedłem na ich TSa w celu zwrócenia uwagi i ostrzeżenia, lecz usłyszałem tylko ,,Po to tu przyszedłeś?''. Otrzymałem na ich TSie bana z powodem zawierającym wulgaryzm (screen 2 ocenzurowany). Pogratulować psucia własnego i firmy wizerunku, po głosie oceniam że ich szef ma około 13-14 lat.
 7. Dyskusje na temat kierowcow

  Nie polecam kierowców Lord Kruszwil i Filip3k. Osoby zostały zbanowane za jazdę pod prąd, po czym obrażają mnie w komentarzach pod filmem z dowodami. Profile truckersmp: https://truckersmp.com/user/1685076 https://truckersmp.com/user/1657448 ( Na screenie wulgaryzmy są ocenzurowane, nie podaję linka do filmu, znajdziecie na profilach delikwentów)
 8. dodanie zmieniającej się pogody

  Jak śnieg to mamy Wintermoda w grudniu.
 9. CV Seishin - 2 lata

  Zapraszamy do naszej floty
 10. Kogoo - 6 lat.

  Zapraszamy do naszej floty.
 11. Truck

  To jest właśnie kolejny powód dlaczego nie powinni cię obchodzić inni kierowcy jadący za Tobą i chcący cię pogonić. Maksymalne silniki to dawaj do gabarytów (jak masz DLC Heavy Cargo) na czteroosiówki. Jak panowie wyżej napisali, to jest symulator i należy symulować zachowania z realu. Dzieci są tylko przeszkodą w symulacji, choć nie wszystkie.
 12. Truck

  Napisałeś, że nie lubisz być utrudnieniem dla innych kierowcòw... dlaczego się tym przejmujesz. Mnie na przykład kompletnie nie obchodzi to, czy rozpędzam się szybko czy powoli, ważne że jadę (cały czas wciśnięty gaz podczas przyspieszania). Jeżdżę na silnikach słabszych i często z ładunkami przekraczającymi 15 ton, dodatkowo nie więcej niż 90-100 km/h. Co innego konwoje, gdzie przyspieszenie jest ważne.
 13. [PHT] Polish Hard Truckers - Rekrutacja ON

  Relacja konwoju firmowego ,,Kapelusz'' od MatraXa. Jak to u nas jest... także na codzień... Swoboda to u nas podstawa Miłego oglądania
 14. Dyskusje na temat kierowcow

  Podejrzewam, że ta sama osoba właśnie przed chwilą była u mnie na rekrutacji. Poprosiłem o złożenie podania na naszym Facebooku (i tak bym odrzucił ), usłyszałem odpowiedź ,, Dobra nara''. Cieszę się, że nie muszę marnować czasu na tak przykre osoby jak ta.
 15. Konwój Urodzinowy 3 w 1 - Polish Hard Truckers

  W informacji zostało zapisane. Edit: Start zostanie zmieniony ze Szczecina na Berlin.