Jump to content

Lucifer X GOD

Veteran Driver II
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucifer X GOD

  1. Witam, po wgraniu któregoś z modów zniknął wam język polski w grze, jak i w ustawieniach nie macie go do wybrania?. Przedstawiam wam poradnik jak to naprawić ;). Wchodzimy do: Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\profiles\numer naszego profilu Szukamy w nim i otwieramy plik "config.cfg" Szukamy linijki: uset g_lang "en_gb" , dla przykładu. Zmieniamy na: uset g_lang "pl_pl"
  2. Witam, wielu z was ma problem, gdyż jak uruchomicie TruckersMP, to nie możecie poruszać myszką. Poniżej przedstawiam poradnik jak, to naprawić. NIEDZIAŁAJĄCA MYSZKA Przechodzimy do Dokumenty/Euro Truck Simulator 2, w tym folderze usuwamy plik config.cfg oraz Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/profiles/ProfileID, usuwamy config.cfg oraz profile.sii Uruchamiamy TMP, myszka powinna już działać.
  3. Dziwne na Operze i Chromie da się pobrać normalnie. W razie czego łap link: Radio Oraz skan: Analiza pliku
  4. Witam, otóż zrobiłem plik z 59 stacjami radiowymi, ponieważ Eska oraz VOX.FM popadały. To dodałem tylko te działające, sprawdzone u mnie na PC. :). Plik wgrywamy do Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 , wyskoczy nam monit czy podmienić plik klikamy Tak. Nie radzę używać w grze, aktualizacji stacji, ponieważ usunie te aktualne dodane przeze mnie ;). Download: live_streams.sii
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.