Jump to content

[GökBörü]_Özgür_[25]

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [GökBörü]_Özgür_[25]

 1. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu , hayırlı senelere.

  1. Suleyman.53

   Suleyman.53

   Teşekkür ederim :wub:

 2. Cevaplarınız için teşekkürler. Ayarlarım orta ayarda . Fps im normal tabda 10-15 kişi bile olsa 60-45 arasında geziyor. 100-110 kişi içine girsem bile önceden 25 fps altına düşmüyordum şuan yine o civarlarda.Fakat kişisel dorse güncellemesinden önce hiç fps drop yemeyen bilgisayar güncellemeden sonra fps drop yemeye başladı. Tab settings de development logging kapalı, bayraklar felan hep kapalı.Beni bu konuyu açmaya iten sebep fps yüksekken neden anlık olarak birden fps drop yiyorum? Önceden olmayan şey neden kişisel dorse güncellemesinden sonra olmaya başladı. Ben gibi bu sorunu yaşayan birileri var mı?
 3. Merhaba arkadaşlar gtx 950m ekran kartım var 50-45 civarı fps almaktayım tabda 90 civarında kişi olsa bile bu fps oranı 25-30 arası dolaşmakta.Fakat bir problemim var yeni güncelleme geldiğinden beri sürekli anlık fps drop yiyorum.Bazen boş yolda bile yiyebiliyorum.Bunun bir çözümünü bilen arkadaş var mı?Şimdiden teşekkürler. https://plays.tv/video/5bce1086805d3e365a/fps-drop
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.