Jump to content

SVers

Veteran Driver II
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Truck?

1 Follower

About SVers

 • Rank
  1t Caravan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  A więc jeżeli wiosna zaczyna się 21 marca, to jaką porę roku mamy od teraz do tej daty? Szkoda bo ja na MP ani razu niestety nie przejechałem się z Winter Mod-em.
 2. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tak mody lokalne przestały działać. Trochę się dziwię, bo w zeszłym roku na stronie w treści jednego z newsów poszła informacja że zabrania się modyfikowania lokalnie tych największych elementów typu Wnętrze, Kabina, Podwozie, Dźwięk itd. Natomiast dozwolone były podmianki typu inny telefon czy kubek zamiast oryginalnych. W tym momencie automatycznie idzie kick za jakikolwiek mod lokalny. Nigdzie jednak nie znalazłem informacji że regulamin uległ zmianie.
 3. SVers

  How to tell if a mod is allowed in TruckersMP

  Yes, it was. But... a few days ago, before last launcher update, was not kicking from the server. Today it's happening.
 4. SVers

  How to tell if a mod is allowed in TruckersMP

  Hello, Can anyone tell me please, is this allowed ? https://ets2.lt/en/multiplayer-front-camera-1-31/ Thank You,
 5. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Panowie, Czy ktoś może orientuje się co zawiera pobrana dzisiaj przeze mnie aktualizacja launchera Truckersmp? Trzy dni temu grałem bez problemu. Dzisiaj chciałem powrócić do grania i pobrałem automatyczną aktualizację launchera. Teraz po wejściu do Gry otrzymuję komunikat: "You have been kicked form the server. Reason: Detected modified tailer acessories, disable modifications." Problem w tym że nie posiadam włączonych modyfikacji, ani nawet żadnej własnej naczepy podpiętej czy w garażu. Ostatnim razem taki komunikat powodowało zmodyfikowane wnętrze Volvo na własne. Lecz w momencie wystąpienia tego komunikatu zmodyfikowano też regulamin i zabroniono modyfikowania wnętrza. Rozumiem - usunąłem modyfikację i wszystko śmigało spowrotem. Teraz jednak nie widzę ani zmiany w regulaminie, ani informacji że coś zostało zakazane, ani też za bardzo przyczyny w postaci jakiejś modyfikacji u mnie. Pozdrawiam
 6. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Panowie, Jak to jest z Winter Modem? Widziałem że autor modyfikacji wydał aktualizację moda pod 1.34. Czytam również że mod ten jest wspierany przez TMP. Jednak w grze on nie działa. Czy ktoś może mi poradzić jak to rozumieć? Pozdrawiam
 7. SVers

  Volvo VNL coming in a few weeks

  Okay, but: This is a photo of the interior of the new Volvo VNL edition, At the top, we see a picture of the Volvo VNL, but the edition before the changes. so it should look like this:
 8. SVers

  Save Editing - Am I following the rules?

  Hello, Looks very good for me ! how to create such a great configuration ?;)
 9. SVers

  Sounds of crashes for everyone

  C-D road, only *crrrtsststsashhh* sounds everywhere... Guys if you want more realism of these types of sound, better play Battlefield
 10. SVers

  Alaskan Truck Simulator

  Polecam pracę w logistyce
 11. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jakoś nie czekam z wybitnym utęsknieniem na tą premierę A tak przy okazji, znacie ten dowcip? (źródło: Nonsensopedia)
 12. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @[ P & S ] [email protected]_PL Z tego co czytam najtrafniej odebrałeś to, co dokładnie chciałem powiedzieć poprzez swój post Co do wysokości naczep - ciekawe, wydaje mi się że od teraz będę przywiązywał do tego większą wagę niż dotychczas i nie wiem czy nie zepsułeś mi frajdy Ta gra jest świetna, cieszę się że realizuje tematykę będąca w kręgu moich zainteresowań, ale jednocześnie są sprawy dotyczące jej wykonania, które faktycznie dają poczucie, że gra nie jest od A do Z przemyślana. Wiem, wiem że to małe studio. Może po prostu SCS zupełnie nie spodziewał się takiego sukcesu? Nie znam dobrze historii dotyczących poprzednich gier studia i ich wyników sprzedażowych. Czy ktoś posiada może także dane dotyczące tego jaki wpływ na ilość aktywnych graczy ETS2 ma TruckersMP? Spotkałem się z opinią, że gdyby nie TruckersMP ten tytuł już dawno został by zamieciony pod dywan. Nie wiem czy można w to wierzyć?
 13. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Panowie, jestem odrobinę załamany nową aktualizacją, oraz dodatkiem Krone... Odrobinę liczyłem, że to co zobaczyliśmy w public beta, to jedynie przedsmak tej aktualizacji, a SCS przygotował dla nas coś więcej. Nie wiem dlaczego tak się nastawiłem, pod wpływem czytania chyba forum SCS-u. Oczywiście byłem w błędzie. To co widziałem w becie, to WSZYSTKO co otrzymaliśmy. Mam pretensje, jest za mało opcji tuningu naczep standardowych, bo dwa chlapacze tylne, czy dwie opcje świateł tylnych - no błagam A co do DLC Krone - to już w ogóle porażka. Przez chwilę byłem oczarowany, widząc puste podwozie pod kontener na blogu SCS. Oczywiście otrzymaliśmy moim zdaniem wielkie NIC. Owszem naczepa ładnie wygląda, ale mimo wszystko jestem rozczarowany A tuning naczep Krone? Przepraszam, jaki tuning? Pozdrawiam
 14. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Czy ktoś z Was ma również taki problem na Becie 1.32 ETS2, że po zakupie naczepy podczas odpalania "trailer managera" gra crashuje?
 15. SVers

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Ja odczytałem ten post - o ile można mówić że to wiarygodne - jako zatrudnienie zupełnie nowego człowieka na zupełnie nowe stanowisko. Czyli do tej pory zajmował się tym raczej ktoś, kto dzielił te obowiązki z zupełnie innymi. Faktycznie mogło to być utrudniające, zwłaszcza że pozyskanie licencji pewnie wiąże się z nakładem czasu pracy poświęconym na negocjacje i spotkania. Z kolei ja mam jeszcze inną rozterkę. W styczniu 2016 widzieliśmy ten oto post http://blog.scssoft.com/2016/01/truck-licensing-situation-update.html a w nim: VNL 780 Natomiast bieżący rocznik 2018 po lifcie wygląda: VNL 2018 To tylko lifting, ale jednak lifting. Jak sądzicie? Która wersje dostaniemy, jeżeli Volvo wejdzie do ATSa ?
×