Daniellus_PL

Moderator
 • Content count

  507
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Trucker

About Daniellus_PL

 • Rank
  Trucking for a dream
 • Birthday 02/28/00

Contact Methods

 • MSN [email protected]

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poland
 • Interests Virtual trucking, Models sticking, travelling, swimming, games playing, donuts eating
 • Preferred Trucks DAF
  MAN
  Peterbilt
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location California: San Francisco
 • EU Garage Location Poland: Krakow
 • Known languages Polish, English, Deutsh

Recent Profile Visitors

1617 profile views
 1. Ban the person above you (game) V2

  Banned for advertising GTA V.
 2. CV Kaczan - 90h

  Błędny link do konta steam. Proszę o umieszczenie poprawnego, inaczej CV zostanie zamknięte.
 3. Watch And Learn Please Do !!

  /moved to Off Topic
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może wreszcie miasta w Skandynawii przestaną być ,,Ghost Town,, wcześniej nikt tam nie jeździł a teraz będzie tam drugie CD.
 5. Cant read it

  Hello @/!/ TruckerWolf /!/ You have posted this topic in Off Topic section. Are you talking about real truck problem or in Ets2?
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @terrordrome ze Steam Workshopa. Nie jest on kompatybilny już bardzo dawno, nie wiem nawet od której wersji ale przynajmniej od roku. Możliwe że nawet już się nie pojawia. Reszta podobnych modyfikacji (sprawdzałem sporo, również z innych źródeł niż steam) jest słaba. Jeśli ktoś ma fajnego moda na traffic działającego na nowych wersjach gry (1.27+) to bardzo proszę udostępnić link
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Apropos ruchu Al to pamiętam jak byłem rozczarowany brakiem jego realizmu. Więc zainstalowałem moda ,,Realistic Traffic,, który dodawał różną częstotliwość ruchu, wypadki, głupich kierowców itp. I to było coś. Bałem się, że będzie to przesadzone (latające auta po mapie) ale było w sam raz. Traffic wyglądał jak żywy. Naprawdę żałowałem, se nie wychodzi update tego moda. Al jest po prostu nudny. Przy zmianie pasa zawsze 3 mrugnięcia, zero realizmu jeśli chodzi o częstotliwość... Może kiedyś sie o to postara SCS.
 8. Question about Double trailers

  /moved to Ets2 Discussion Yes. You can drive with doubles only in Scandinavia. Thats cause only there they are allowed in real life. So our team decided to make doubles allowed only where they are allowed in real life. If you want to drive with them on whole map, use singleplayer, you can do it there. Cordinally Daniellus_PL
 9. Three word story making...

  Made a funeral
 10. Oficjalna automatyczna obsługa firm

  Cześć @ment08 Jest to złe miejsce na publikację pytań. Wszelkie plany naszego Teamu możesz zobaczyć w dziale ,,Aktualności,,. Jeśli masz jakaś sugestie, co wg ciebie powinno zostać dodane, możesz opublikować to w dziale ,,sugestie,,. Ten temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum, gdyż nie pasuje do żadnego działu do którego mógłby zostać przeniesiony. Daniellus
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @H&V I elot360PL o kurcze faktycznie. Aż bije po oczach. Nie chwalili się ta zmiana, aż dziwne bo byśmy o tym dyskutowali Swoją drogą to sporo graczy (w tym ja) nie używa Doradcy Drogowego więc nie widzi tego paska.
 12. DLC on sale!

  /moved to Ets2 Discussion
 13. Konkurs na zdjęcie miesiąca- Sierpień 2017

  https://ibb.co/n80wXQ https://ibb.co/c9XX6k
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  @MATAMETMyślę, że kiedyś zostanie to dodane. Tak jak mówiłem, Mighty Griffin najprawdopodobniej dostanie buffa o parę nowych rzeczy, wtedy też pewnie dodadzą je też do Dafa (te których nie ma) Powiem szczerze, jako fan Scanii mnie bardziej ekscytuje nadchodzące DLC Włoch, w którym dostaniemy nowe Skakanki Pewnie wtedy będzie update Griffina.