Jump to content

AdHd (PL)

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About AdHd (PL)

 • Birthday 09/20/1985

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Preferred Trucks
  Mercedes
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

1,585 profile views

AdHd (PL)'s Achievements

40

Reputation

 1. Happy Birthday 

 2. LTS był jeden i skończył się dawno dawno temu i pisze to jako jego były prezes. Szkoda czytać takie rzeczy na temat firmy która za moich czasów cieszyła się ogólnym szacunkiem i była lubiana. Poświęciłem wiele pracy i czasu na to żeby móc równać się z najlepszymi Vs'kami zdobyć swoją renomę i zaufanie pośród nich a teraz czytam że ktoś swoim zachowanie to wszystko spier***ił... przykro ale niestety nic na to nie poradzę i mogę mieć tylko nadzieję że u osób które mnie znają w pamięci zostanie tylko LTS z tamtych czasów czyli jedyny prawdziwy. Pozdrawiam AdHd w HD
 3. xD

  images.jpg

  1. RaneMoro

   RaneMoro

   Mmm, belgijskie XD

  2. [GTW] .JaNcZaR.

   [GTW] .JaNcZaR.

   Kurde Belgijskie frytki rzadkość w Polsce :P 

    

 4. eeeeeebaćććććććććć 

 5. Korzystam z tego od paru miesięcy i polecam, nawet w przypadku chwilowego spadku fps gra się płynnie
 6. Nie aż 4 dni ale tylko 4 dni. Jeżeli było by to zależne ode mnie to za taką jazdę odciął bym Ci całkowicie dostęp do internet na min. 2 tyg.
 7. Zgadzam się @Tornado PL ale niekiedy szybkie i umiejętne wyprzedzenie z prawej strony poboczem pomaga uniknąć kolizji, jest bezpieczniejsze niż nagła ucieczka na pas lewy i ryzyko kolizji z graczem jadącym w przeciwną stronę.
 8. Polecam @Avast2012 (PL)Właściciela Union-Speed Logistic każdy kilometr z nim jest pełny poczucia humoru i niespodzianek
 9. Grając na MP powinieneś sam z czystej ciekawości zapoznać się wcześniej z regulaminem choć by po to żeby wiedzieć za co możesz dostać bana. Jak w realu "nieznajomość prawa szkodzi i nie zwalnia z odpowiedzialności karnej"
 10. Wyprzedzać można tylko trzeba robić to z głową
 11. Legand-Trans Spedition też chętnie dołączy jeśli można
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.