Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/06/15 in all areas

 1. Czyli mówiąc krótko nie dla psa kiełbasa. Dobrze, poczekamy...
  2 points
 2. Et faut pas une pièce de 1€ pour le démarrer
  2 points
 3. Do tego należy też pamiętać o graczach ze słabszymi komputerami, którzy tak jak ludzie, którzy mają bogatych rodziców i sprzęt za parę tysięcy też chcą czerpać przyjemność z rozgrywki.
  2 points
 4. В последнее время я стал все больше и больше видеть такие баги как перевернутые, разбросанные и под текстурами прицепы грузов и эта лишь только первый баг второй баг - последнее время стал сам проваливаться под текстуры с повреждением 100% и третий эта вообще Crash клиента MP и при этом каким то образом он появляется когда я выхожу с игры а сейчас после того как провалился под текстуру и хотел восстановится на земле меня сново выкинуло на рабочий стол
  1 point
 5. Witajcie! Przeglądałem właśnie blog SCSu i przez przypadek odkryłem coś co wygląda na specjalne ukryte specjalnie dla społeczności, aby po odkryciu tego prawdopodobnie doznać euforii/zaciekawienia na najbliższe kilka tygodni/miesięcy. Wiemy, że dzisiaj została wydana niewielka łatka dla Euro Truck Simulator 2 na Steamie dodające Skandywawskie tablice rejestracyjna na World of Trucks oraz poprawiająca kilka mniejszych błędów, ale znajduje się tutaj także materiał potencjalnie zapowiadający coś co mogłoby pokazać się w przyszłości w grze, czego gracze oczekiwali już od dawna. Spójrzcie na poniższe zrzuty ekranu, może tak samo jak ja - nie zobaczyłeś tego na pierwszy rzut oka, ale po którymś spojrzeniu dotarło do mnie że, została zamieszczona tutaj zagadka dla społeczności, która od dawna oczekuje pewnej wiadomości. Mam nadzieję, że SCS podpowiada nam, że Tandemy(?) są w końcowej fazie tworzenia oraz są już testowane w grze, ale niestety musimy poczekać i zobaczyć co wydarzy się w przyszłości. Osobiście nie mogę się doczekać! Odczytujemy: "Rigids" Źródło: SCS Odczytujemy: "ARE" Źródło: SCS Odczytujemy: "ALIVE" Źródło: SCS Cały Artykuł: SCS 1.18.1.3 Blog Post! Kolejnym dowodem do wyżej wspomnianych tablic jest obrazek któr ukazuje model Tandema(?) od SCSu, który był zawarty w aktualizacji Skandynawii - prawdopodobnie przez przypadek, ale to kolejny dowód na to, że idea jest w trakcie tworzenia i miejmy nadzieje - niedługo zobaczymy to w swoich grach. Źródło: IJS Mods Jeśli nie wiesz, co to są Tandemy(?) (sztywne przyczepy) tu jest zdjęcie jednego w akcji, a także link do artykułu, gdzie SCS omawiał przyszłe możliwe DLC(?). Źródło: SCS Artykuł w którym SCS opisuje te DLC(?): SCS Blog Post Discussing Rigid Trailers Pamiętaj! Jest to moje 'wolne' tłumaczenie! Jeżeli zauważyłeś(aś) gdzieś jakiś błąd - zgłoś mi to na PW! Link do oryginalnego tematu! W podziękowaniach dla @ClickForLife (Many thanks to @ClickForLife)
  1 point
 6. Hello, new update is here. Changelog: Fixed sounds. Happy trucking! mwl4
  1 point
 7. Grzesiek2402 dzięki za pomoc, pomogło.
  1 point
 8. Nie wiem czy to na pewno chodzi o to, ale nie masz czasami wpisanej komendy ma resetowanie ekonomii? Uruchom konsole klawiszem tylda (~) i wpisz g_force_economy_reset 0, kliknij enter i spróbuj uruchomić jeszcze raz
  1 point
 9. Well another useless thread from me because I fixed it by loading a recent Autosave....
  1 point
 10. w 100% się z tym zgodzę za 3 patyki miałbyś już naprawdę niezłego pc-eta
  1 point
 11. Lapka a standardowego blaszaka nawet bym nie porównywał... Duuużo mniejsze chłodzenie, elektronika upchana do poziomu 10cm. Płacisz za wygodę, ale nigdy laptop nie dorówna komputerowi za taką samą cenę.
  1 point
 12. Pomyśl o osobach które za ok tyle muszą żyć miesięcznie.
  1 point
 13. 1 point
 14. Jest tak ustawione na EU#1, w mieście można tylko 60, a poza miastem można 110. Jeśli chcesz żeby poza miastem jechać 90, włącz ogranicznik. Na serwerze EU#2 jest wyłączony całkiem ogranicznik.
  1 point
 15. W becie dopiero mody, ilez mozna to walkowac...
  1 point
 16. See the following solutions in these threads: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/15215-cant-launch-ets2mp/ http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/15479-error-code-8-could-not-inject-dll-into-the-game/ http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/13958-fatal-error-dll/ http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/13509-fatal-error-1171s/ If you still experience problems after looking at solutions, please report back It would also help if you could write which one of the solutions helped to solve your problem (if your problem is solved), thank you.
  1 point
 17. Ils ont voulu faire un caddie sur roues, mais c'est raté :lol: :lol:
  1 point
 18. Panowie, przejmujecie się na żaś tym wszystkim. Co najmniej pół roku musimy czekać na takie zabawki jak nie dłużej i jeśli wprowadzą takie cudeńka to odpowiednie osoby będą się tym martwić. Według mnie są 2 opcje, albo całkowicie wyłączamy dane DLC z użytku na MP, albo wymagamy posiadania takowego DLC w bibliotece do gry w MP. No chyba, że SCS wyda to w normalnej aktualizacji za darmo, wtedy problemu nie będzie w ogóle, ale raczej bym w to nie wierzył.
  1 point
 19. jeśli nie wiesz to nie rozumie po co twoje zbędne posty(skoro napisał że ma na 5 poziom to reset mu pomoże)
  1 point
 20. Ma chociażby to, że mógł zostać wylosowany zestaw tras, które są stosunkowo krótkie. Ekonomia resetuje zestaw i powinien trafić się taki z trasą, która go interesuje.
  1 point
 21. Boa noite Claymaster T-REX, temo que eu não tenha me expressado de forma clara, concordo com o banimento mas não em primeira instancia. Acredito que se houver reincidência o "motorista deve sim ser banido. Só parei de gravar minhas partidas no MP pois perdi meu hd e comprei um ssd no lugar dele, com a diferença de espaço estou sempre no vermelho aqui. Mas logo logo vou resolver isso e iniciarei minha caçada aos infratores Grande abraço brother até mais
  1 point
 22. Its very nice that the Team is Streaming to show us really nice Content.Im really enjoing the Streams...Really good work .
  1 point
 23. Yup thank you for the video!
  1 point
 24. Double Trailer will be Given for Admins only, as it's not ready yet !
  1 point
 25. Thanks all for reporting; who ever is reporting an NCZ area, I remind you to double check the main Post before reporting it !
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.